Partneriai

LIETUVOJE
 

               LPSK
Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) didžiausias profesinių sąjungų centras Lietuvoje, šiuo metu vienijantis 26 šakines organizacijas. LPSK įkurta 2002 m. gegužės 1 d. sujungus du profesinių sąjungų centrus: Lietuvos profesinių sąjungų susivienijimą (LPSS) ir Lietuvos profesinių sąjungų centrą (LPSC).  

 

UŽSIENYJE
 

Lietuvos metalistų profesinių sąjungų susivienijimas (LMPSS) glaudžiai bendradarbiauja su Skandinavijos šalių, Vokietijos, Lenkijos, Rusijos, Baltijos šalių - Estijos ir Latvijos valstybių metalistų profesinėmis sąjungomis.

 

                      DANSK METAL
Kuo toliau, tuo glaudžiau ir sklandžiau bendradarbiaujame su viena iš didžiausių Danijoje profesine sąjunga. Tai mūsų patikimas partneris.
Dansk Metal profesinėje sąjungoje yra 136000 narių iš gamybos pramonės, statybos, IT ir telekomunikacijų bei paslaugų sektorių.  Nacionalinė Dansk Metal profesinė sąjunga yra demokratinė asociacija, kurioje sprendimus priima patys nariai.
 
 

 

                     TARPTAUTINĖ METALISTŲ FEDERACIJA

Tarptautinė metalistų federacija (IMF) veikia nuo 1893 metų ir vienija 25 mln. profsąjungos narių iš viso pasaulio, 200 profsąjunginių organizacijų daugiau nei iš 100 šalių. LMPSS 1994 metais tapo IMF nare.

 

 

                     EMF

Europos Metalistų federacija (EMF) yra įgaliotoji organizacija, ginanti Europos metalo pramonės darbuotojų interesus. EMF turi įgaliojimus atstovauti metalo pramonės profsąjungas užsienyje ir jas koordinuoti bei turi teisę priimti įsipareigojimus derybose Europos lygyje. 2004 m. Lietuvai tapus Europos Sąjungos (ES) nare, mums yra svarbu palaikyti ryšį su Europos Metalistų federacija.