Aktualijos

Mitinguotojai Vyriausybei: laikas skirti lengvatų paprastiems žmonėms Mitinguotojai Vyriausybei: laikas skirti lengvatų paprastiems žmonėms

Šeštadienį eiseną Gedimino prospektu – nuo Seimo iki Vyriausybės – surengusios profsąjungos reikalavo mažinti nedarbo lygį, skurdą, maisto ir komunalinių paslaugų kainas, emigraciją. Policijos duomenimis, protesto akcijoje dalyvavo apie 1,5 tūkst. žmonių. Organizatoriai teigia, kad jų buvo gerokai daugiau – 2-3 tūkst.

Skaityti daugiau
PAREMK LMPSS PAREMK LMPSS

Mieli profesinių sąjungų nariai ir Lietuvos gyventojai, Lietuvos metalistų profesinių sąjungų susivienijimas nuoširdžiausiai dėkoja Jums už 2010 m. pervestus 2 %. Laukiame Jūsų paramos ir 2010 metais. Prašome užpildyti formą FR0512 formą ir išsiusti ją , Jus aptarnaujančiai mokesčių inspekcijai.

Skaityti daugiau
IŠTIESK MAN RANKĄ – PADĖK PAKILTI IŠTIESK MAN RANKĄ – PADĖK PAKILTI

Lietuvoje vis daugėja šeimų gyvenančių žemiau skurdo ribos. Vaikai tokiose šeimose kenčia nepriteklių – jiems trūksta avalynės, drabužių, kanceliarinių priemonių (reikalingų mokykloje), jau nekalbant apie žaislus... Kartu galime Jiems padėti!

Skaityti daugiau
VASARIO 19 DIENOS PROFESINIŲ SĄJUNGŲ MITINGAS ATŠAUKTAS VASARIO 19 DIENOS PROFESINIŲ SĄJUNGŲ MITINGAS ATŠAUKTAS

Mirus didžiam poetui Justinui Marcinkevičiui ir Lietuvoje paskelbus dviejų dienų visuotinį gedulą, Vilniaus miesto savivaldybė atšaukė leidimus visiems penktadienio ir šeštadienio viešiems renginiams, tarp jų ir leidimą profesinių sąjungų eitynėms ir mitingui. Vasario 18 d. skubiai sušaukta LPSK valdyba nutarė nesankcionuoto mitingo neorganizuoti.

Skaityti daugiau
VASARIO 19 D. 12 VAL. - VISI Į MITINGĄ VASARIO 19 D. 12 VAL. - VISI Į MITINGĄ

Visi kviečiami 12 valandą rinktis Nepriklausomybės aikštėje prie Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, šalia LR Seimo (Gedimino pr. 53), paskui Gedimino prospektu eisena pajudės LR Vyriausybės (Gedimino pr. 11) rūmų link.

Skaityti daugiau
MITINGAS VYKS KOVO 19 DIENĄ! MITINGAS VYKS KOVO 19 DIENĄ!

Lietuvos profesinių sąjungų koordinacinio centro, kurį sudaro Lietuvos darbo federacija, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija, Lietuvos profesinė sąjungą „Solidarumas“ sprendimu, mitingas Vilniuje vyks 2011m. kovo 19 dieną, 12 valandą.

Skaityti daugiau
Per metus - du minimalios algos didinimai Per metus - du minimalios algos didinimai

Sunkiose derybose darbdavių ir profsąjungų atstovai preliminariai susitarė nuo liepos minimalią mėnesio algą (MMA) didinti nuo 800 iki 900 litų, o neapmokestinamųjų pajamų dydį nuo 470 litų iki 530 litų ir laukia Vyriausybės pozicijos.

Skaityti daugiau
Profesinės sąjungos neprovokuos nestabilumo šalyje Profesinės sąjungos neprovokuos nestabilumo šalyje

Gindama darbuotojų teises ir atstovaudama jų interesams, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę leidimo surengti taikias eitynes ir mitingą Vilniuje, prie LR Vyriausybės 2011m. sausio 16 d., tačiau leidimo negavo.

Skaityti daugiau
Profesinių sąjungų protestams nuolatinis  NE Profesinių sąjungų protestams nuolatinis NE

Vilniaus miesto savivaldybė antrąsyk atsisakė leisti profesinėms sąjungoms surengti eiseną ir taikų mitingą. Šiandien, 2011m. sausio 5d., 16 valandą, draudimas dėl trukdymo surengti taikų mitingą, bus skundžiamas Vilniaus miesto I-ajam apylinkės teismui (Laisvės pr. 79 A, Vilnius).

Skaityti daugiau
Pasvarstymai apie tai, kokie esme… Pasvarstymai apie tai, kokie esme…

Krizė ne tik valstybės gyvenime, bet ir žmonių sąmonėje. Taip galiu sakyti vadovaudamasi savo darbo profsąjungų veikloje patirtimi. Jau daugiau kaip 10 metų esu įmonės profesinės sąjungos pirmininke. Mieli kolegos, kviečiu diskutuoti, kaip išsijudinti, kad taptume aktyvesni.

Skaityti daugiau