Aktualijos

Vėlinti pensijos amžių per anksti Vėlinti pensijos amžių per anksti

Birželio mėnesį Lietuvos metalistų profesinių sąjungų susivienijimas kreipėsi į LR prezidentę Dalią Grybauskaitę su raštu dėl pensijos amžiaus vėlinimo. Kreipimesi išsakytas susirūpinimas žmonėmis, kurie sąžiningai dirbo 25 – 40 metų, kartais net nekeisdami darbo vietos, šiandien – bedarbiai, priversti nuolat mąstyti apie išgyvenimą, nes darbdaviai pirmumą teikia jaunesnio amžiaus žmonėms, o LR vyriausybės planuojamų pakeitimų įgyvendinimas tik dar labiau pablogintų

Skaityti daugiau
Prof. R.Lazutka: pensijų reforma – nėra prasmingas darbas Prof. R.Lazutka: pensijų reforma – nėra prasmingas darbas

Seime jau pristatyta valstybinio socialinio draudimo ir pensijų sistemos pertvarkos koncepcija, kurią parengė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sudaryta darbo grupė. Vienas jos narių profesorius Romas Lazutka susitikime su profsąjungininkais spalio 13 d. teigė, jog tokiai reformai, kuri yra siūloma, jis nematantis prasmės.

Skaityti daugiau
GANA  SKURDINTI ŽMONES! GANA SKURDINTI ŽMONES!

Lietuvos profsąjungos trečiadienį rengia protesto akcijas prie Lietuvos ministerijų ir Vyriausybės, reikalaudamos mažinti nedarbą, didėjančias kainas, darbingų žmonių emigraciją ir užkirsti kelią atlyginimų mažinimui.

Skaityti daugiau
Tegul išsipildo tai, apie ką daugelis svajoja... Tegul išsipildo tai, apie ką daugelis svajoja...

Palydėdami 2011-uosius metus, apžvelgėme gerus darbus, kas buvo gražaus mūsų gyvenime, kur galbūt klydome. Su kokiom nuotaikom pasitiksime Naujuosius metus? Su viltimi į geresnį ir gražesnį gyvenimą ar su niūriu pesimizmu?

Skaityti daugiau
Darbo kodekso pakeitimai Darbo kodekso pakeitimai

Nuo 2010 m. rugpjūčio 1 dienos, įsigalioja šios Darbo kodekso pataisos:

Skaityti daugiau